Wczytuję dane...
O sklepie

Łącząc doświadczenie w branży odzieżowej oraz pasję do mody, stworzyliśmy sklep internetowy oferujący wyjątkowe materiały dla osób zajmujących się różnymi formami rękodzieła. Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom wysokiej jakości asortymentu.

W sprzedaży znajdują się drukowane w piękne, kwiatowe i geometryczne desenie tkaniny bawełniane, bajeczne żakardy, zwiewne szyfony oraz miękkie tiule gładkie lub w kropeczki. Wszystkie mają wszechstronne zastosowanie i świetnie sprawdzą się zarówno do uszycia ubrań, jak i elementów dekoracyjnych. Są miękkie, przyjemne w dotyku i plastyczne, bardzo ładnie się układają. Większość z nich wykonana jest z włókien naturalnych lub mieszanek, co zapewnia komfort noszenia. Warto również zwrócić uwagę na finezyjne tasiemki koronkowe, doskonałe do ozdobienia już gotowych wyrobów.

Zapraszamy do dokonania zakupów na stronie Tailor's Emporium oraz zaopatrzenia się w niebanalne tkaniny. W razie wątpliwości i potrzeby skonsultowania się co do właściwości użytkowych naszych produktów, prosimy o kontakt- chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.